دندانپزشکی دکتر یاشیل احدی مقدم

دندانپزشکی عمومی، دندانپزشکی زیبایی، ایمپلنت

دکتر یاشیل احدی مقدم

باور من به زیستن در جهان امروز و ساختن پلی میان خودم و جهان پیرامونم، و فراهم ساختن آوردگاهی که در آن بتوان با زبانی دوستانه و جدا از ساز و کارهای خشک و دست و پاگیر، کوششی در راه یاری و راهنمایی به دوستان دیده و نا دیده نمود، در سال هشتاد و هفت با ساخت «پایگاه اینترنتی دکتر یاشیل احدی مقدم» به بار نشست.

امروز پس از گذشت سال ها، نخست این که بسیار شادمانم که هنوز بر همان باور هستم و این تلاش را رها نکرده ام. و خرسندم که تا جایی که در توان من بوده، گامی در راه گسترده تر کردن و همگانی تر کردن دانش دندانپزشکی برداشته ام.

شاید هنگامی که بر این راه پا نهادم، نمی پنداشتم که این اندازه پرسش در باره دهان و دندان دریافت کنم. هر پرسش و نوشته و نامه ای که رسید، اندکی بیشتر مرا در راهی که در پیش گرفته ام استوار تر کرده است.

امروز با همه کاستی ها و فراز و نشیب ها، و در کنار همه کارها و گرفتاری های کوچک و بزرگی که می دانیم همه داریم و چه بسا توان به انجام رساندن بسیاری آرزوها را از ما گرفته، می بینم که توانسته ام در این سال ها به هزاران پرسش پاسخ دهم و به اندازه توان و دانش خود راهنمایی و کمک هر چند ناچیزی به دوستان دیده یا نادیده ام کرده باشم.

جدا از این، با گرد هم آوری پرسش و پاسخ ها و یادداشت ها و نوشته های پراکنده ام در این سال ها، می بینم که گنجینه بسیار گسترده ای از نوشته های دندانپزشکی همگانی، به زبان فارسی فراهم شده است که پیش از این جایی ندیده بودم.

درمان‌های دندان‌پزشکی:

دندانپزشکی زیبایی: 

  • روکش‌های زیرکنیا
  • ونیرهای کامپوزیتی
  • سفیدکردن دندان (بلیچینگ)
  • طراحی لبخند

ترمیم دندان

درمان ریشه

پروتزهای دندانی

ایمپلنت

  • ایمپلنت تک دندان و چند دندان
  • اووردنچر
  • جراحی سینوس لیفت، پیوند استخوان

جراحی

  • جراحی دندان‌های نهفته و نیمه نهفته
  • جراحی لثه

از دندانپزشک بپرس

از سویی دیگر، همکاری و مهر دوستان روزنامه نگار و فرهنگی ام در روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی گوناگون، به گونه ای این تلاش را گسترده تر کرد و چاپ نوشته ها و یادداشت هایم در روزنامه های گوناگون در ستون های هفتگی «از دندانپزشک بپرس»، دلگرمی بیشتری برای من بود که نوشته ها و پاسخ هایم را دوستان بیشتری خواهند خواند.

بر آن هستم تا هر آن چه از این نوشته ها به دست مانده در این وبسایت گرد آوری کنم و زین پس نیز چونان گذشته، آماده دریافت پرسش ها و دیدگاه های دوستان گرامی و تلاش برای پاسخ گویی و راهنمایی در زمینه دانش دندانپزشکی همگانی و بهداشت دهان و دندان و دیگر دانستنی های نزدیک به کار خودم هستم.

تلاش کرده ام جدا از به روز آوری و افزودن توانایی ها و زیبایی های امروزی به این پایگاه اینترنتی، نوشته ها را به شیوه ای شایسته بایگانی و دسته بندی کنم تا دسترسی به آن ها آسان تر گردد.

برای نمونه توانستم پرسش و پاسخ ها را دسته بندی کنم تا خوانندگان بتوانند با گزینش دسته های دلخواه شان، ساده تر به آن چه در پی اش هستند دست یابند. و به یادداشت ها و نوشته ها نیز نگاره ها و پیوندهای زیباتر و کارآمد تری افزوده ام.

از ویژه گی های نوشته ها این است که خواننده می تواند در پایان هر نوشته، پیغام یا پرسش ها هر چه اندیشیده است را بنویسد. این نوشته ها را بررسی خواهم کرد و پاسخ خواهم داد. خوانندگان دیگر هم می توانند در همین بخش نوشته ها را پی گیرند و دیدگاه های خودشان را به آن بیفزایند. به گونه یی که بخش پیغام ها بتواند میز گردی از دیدگاه های خوانندگان بر پا سازد.

بخش پرسش و پاسخ جدایی هم ساخته ام تا بیننده، هر پرسشی دارد در آن بیاورد. هر پرسش را در همان بخش پاسخ خواهم داد. که رفته رفته هر چه پرسش از دندان و دهان، یک جا گرد آورده شود.

بخشی برای جست و جو هم هست، که بیننده ها بتوانند با واژه های کلیدی، نوشته های دل خواه شان را بیابند.

دانستنی های سودمند، تازه ها، آیین نامه ها، و هر چه که به کار آید نیز در این جا گرد هم خواهم آورد.

تالیفات دکتر یاشیل احدی مقدم

مقاله‌، مطالب و پرسش و پاسخ‌های مربوط به دندان‌پزشکی همگانی، تالیفات دکتر یاشیل احدی مقدم و مقالات منتشر شده از ایشان در روزنامه‌ها و نشریات، و ستون از دندانپزشک بپرس

نمونه درمان‌های انجام شده

عکس‌های قبل و بعد و فیلم‌های حین انجام درمان درج شده، بتمامی درمان‌های انجام شده دندانپزشکی و تالیفات دکتر یاشیل احدی مقدم اند و برای آشنایی مراجعان با نحوه و شکل درمان‌ها منتشر شده اند.

گواهینامه ها و مدارک

دندانپزشکی دکتر یاشیل احدی مقدم با رعایت تمام پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها، تلاش در ارائه بهترین و بی نقص‌ترین درمان‌ها دارد و در این راستا، سرتیفیکیت‌ها، گواهی‌نامه‌ها و مجوزهای فعالیت را کسب کرده است.

دندانپزشکی برای همه خانواده

دندانپزشکی عمومی، ایمپلنتهای دندانی، دندانپزشکی زیبایی، همکاری دندانپزشک متخصص

N

دندانپزشکی بزرگسالان

N

دندانپزشکی کودکان

N

مراقبت از دندان

همه درمانهای دندانپزشکی

درمانهای تخصصی، با همکاری همکاران دندانپزشک متخصص و در حد امکان با حضور ایشان در مطب انجام خواهد گرفت و در صورت نیاز، برای همه درمانها، ارجاع به بهترین همکاران صورت خواهد پذیرفت.

درمانهای دندانپزشکی عمومی

ایمپلنت و پروتزهای دندان

درمانهای تخصصی

تندرستی و دندانهای زیبا

گسترش آگاهی همگانی

از همکاران ام، و از همه ی دوستانی که دیدگاه، نوشته، جستار و آگاهی هایی در این زمینه ها دارند خواهش می کنم به من یاری کنند. نوشته هایی که فرستاده شود، به نام نویسنده و گرد آوری کننده و فرستنده آن چاپ خواهد شد.

خواهشم از دوستان نو و کهن ام این است که هرگاه پرسش یا گمانه ای در باره دندانپزشکی و بهداشت دهان و دندان و درمان های دندانپزشکی خود دارند در پرسیدن آن درنگ نکنند. پیشنهاد هایتان را برای بهبود این پایگاه نیز از ما دریغ نکنید.

راه های فرستادن نامه ها و پرسش ها و دیدگاه ها و پیشنهادهای تان در باره ما در این وبسایت بسیار ساده شده است.

به پاس سوگندی که هنگام دریافت دانشنامه ام یاد کرده ام، بر خود می دانم که همه توان ام را در راه فراهم کردن شناخت و آگاهی رسانی بهتر در زمینه دانش و کار خودم به کار گیرم. و تلاش ام را در  راه گسترده و همه گانی کردن آن انجام دهم. و درمانگاه خودم را با پایبندی به بهداشت و روزآمد ترین روش ها و با رویکرد انجام بهترین درمان با بهای ارزان بگردانم.

و امیدم روزی ست که همه ی مردم از تندرستی و دندان های زیبا برخوردار باشند.

 

دکتر یاشیل احدی مقدم

جراح، دندانپزشک

هرچه در نظر دارید بنویسید

تلفن مطب

تلفن: ۰۲۱۲۲۵۷۱۹۹۴

نشانی: تهران، خیابان دولت، پلاک ۱۷۳ واحد یک

ویزیت رایگان

معاینه و ارائه طرح درمان رایگان است.

مشاوره رایگان

پرسش دندانپزشکی خود را بپرسید.