سلب مسئولیت

این وبسایت مقالات و سرویس پاسخ به پرسش های دندانپزشکی مخاطبان را ارائه می دهد. ذکر این نکته ضروری است که پاسخ ها بر اساس اطلاعات ارائه شده در پرسش ها و بدون معاینه و بررسی کلینیکی انجام شده و به هیج عنوان دارای اعتبار درمانی و تشخیص رسمی و تجویز دارو و … نیست. هیچ مسئولیتی از لحاظ درمانی و عواقب مصرف خودسرانه دارو یا اقدام بر اساس پاسخ های درج شده به پرسش ها متوجه ما نیست.

ممکن است مطالب، مقالات و پرسش و پاسخ های درج شده در وبسایت در خلال سالیان گذشته نگاشته شده باشد. نظر به پیشرفت های روز به روز علم پزشکی و دندانپزشکی و تغییرات بارز در رویکردهای تشخیصی و درمانی، ممکن است برخی از راهکارهای توصیه شده، در زمان فعلی دچار تغییراتی گردیده باشد. به عبارت دیگر ممکن است تشخیص یا طرح درمان پیشنهادی در زمان طرح سوآل به شکلی بوده که چه بسا پس از آن با ابداعات یا محصولات یا فن آوری های تازه، منسوخ باشد یا نیاز به اصلاح داشته باشد. ما مسئولیتی در باره اصلاح تک تک آن ها به عهده نمی گیریم. از طرفی ممکن است تشخیص ها و طرح درمان ها بسته به هر شرایطی، متفاوت و متغیر باشد و ممکن مفهوم و محتوا در برخی مطالب علمی و پزشکی، فی نفسه محل مناقشه میان صاحب نظران این رشته باشد. این سایت ادعا و مسئولیتی در مورد قطعیت و صحت در چنین مباحثی ندارد. این سایت به هیچ عنوان مدعی مرجعیت علمی و قاطعیت در مطالبی که منتشر کرده نیست.

اگرچه تمام تلاش این وبسایت، بر پاسخ به پرسش های تمامی مخاطبان در کوتاه ترین زمان ممکن است، اما این موضوع هیچ حقی برای هیچ کس در قبال تاخیر یا پاسخ ندادن به پرسش های مطرح شده ایجاد نمی کند.

 

این وبسایت هیچ مسئولیتی در مورد آسیب های حمله الکترونیکی احتمالی (هک) نشانی وبسایت و تغییر در محتویات وبسایت توسط اشخاصی که به آن آسیب رسانده اند یا کنترل آن را به دست گرفته اند به عهده نمی گیرد.

این وبسایت مسئولیتی در مورد قطع سرویس یا عدم دسترسی کاربران به مطالب وبسایت به هر دلیلی از جمله ممنوعیت استفاده از آن طبق قوانین، یا به دلیل اختلال در سرویس های اینترنت به عهده نمی گیرد.

این وبسایت هیچ تعهد و مسئولیتی در قبال ادامه فعالیت خود و حفظ خدمات به شکل فعلی و تداوم آن ندارد و مختار است در هر زمانی بدون اطلاع قبلی نسبت به خاتمه فعالیت و لغو کلیه خدمات خود اقدام نماید و از این بابت به هیچ شخص یا شرکت یا نهاد یا سازمانی پاسخگو نخواهد بود.