Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /home4/soheiltv/public_html/yashil/wp-content/themes/portal-jarida/functions.php on line 46
» پرسش و پاسخوبسایت رسمی دکتر یاشیل احدی مقدم

به وب سایت رسمی دکتر یاشیل احدی مقدم خوش آمدید

طراحی وب سایت گروه پاسارگاد

پرسش و پاسخ

اگر پرسشی در باره دهان و دندان ها یتان دارید پیشنهاد می کنم نخست به دنبال آن در پرسش و پاسخ های گذشته دوستان بگردید.

راه های دسترسی به پرسش و پاسخ دلخواهتان بسیار ساده تر شده است.

نخست این که شما می توانید واژه دلخواه تان را در جایی که در زیر این نوشته و به شکل جدولی که می توان داخل آن نوشت جست و جو کنید. البته امکان جستجوی جداگانه ای نیز در بالای همه صفحات این وبسایت قرار داده شده.

راه دیگر این که می توانید با دسته بندی موضوعی که در ستون سمت چپ همین نوشته ها قرار گرفته، موضوع مورد نظرتان را گزین کنید و نوشته های مرتبط با همان دسته را بخوانید.

راه دیگر این که چکیده هر پرسشی با طبقه بندی موضوعی، زیر هم در همین صفحه قرار گرفته است. می توانید آن ها را مرور کنید و هر پرسشی که نظرتان را جلب کرد را باز کنید و مشروح پرسش و پاسخ را بخوانید.

 

اما اگر پاسخ دلخواهتان را نیافتید هیچ نگران نباشید. می توانید پرسش خود را در فرم مندرج در انتهای همین صفحه بپرسید.

امکان ضمیمه کردن عکس رادیولوژی یا عکس دندان در فرم زیر هست.

 

هشدار مهم:

ذکر این نکته ضروری است که پاسخ ها بر اساس اطلاعات ارائه شده در پرسش ها و بدون معاینه و بررسی کلینیکی انجام شده و به هیج عنوان دارای اعتبار درمانی و تشخیص رسمی و تجویز دارو و … نیست. هیچ مسئولیتی از لحاظ درمانی و عواقب مصرف خودسرانه دارو یا اقدام بر اساس پاسخ های درج شده به پرسش ها متوجه ما نیست. شرایط استفاده از سایت را بخوانید.

 

[awsqf-form id=406]

[faq]

 

پاسخ دلخواهتان را نیافتید؟

پرسش خود را از طریق فرم زیر برای ما بفرستید. می توانید سن، جنسیت، محل زندگی و هرآنچه فکر می کنید در یافتن علت مشکل شما راهگشاست را در شرح سوال خود مطرح کنید. می توانید عکس رادیولوژی و فتوگرافی دندان های خود و یا سایر مدارک پزشکی خود را نیز برای ما پیوست کنید.

[contact-form-7 id=”2153″ title=”فرم تماس 1″]

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function insert_socialpop() in /home4/soheiltv/public_html/yashil/wp-content/themes/portal-jarida/page.php:51 Stack trace: #0 /home4/soheiltv/public_html/yashil/wp-includes/template-loader.php(75): include() #1 /home4/soheiltv/public_html/yashil/wp-blog-header.php(19): require_once('/home4/soheiltv...') #2 /home4/soheiltv/public_html/yashil/index.php(17): require('/home4/soheiltv...') #3 {main} thrown in /home4/soheiltv/public_html/yashil/wp-content/themes/portal-jarida/page.php on line 51